+ Reply to Thread
Page 24 of 24 FirstFirst ... 14 22 23 24
Results 346 to 348 of 348

Thread: Experiment IV Armor Chest: Temat Konsultacyjny

Quote Originally Posted by czyde View Post
    Następny miał być eksperyment na plecy, ale czy kiedykolwiek powstanie to nie wiadomo...
    Same rozpiski to myślę, że dla Pumy nie problem wymyślić i wrzucić, ale wszystko wyjaśnić itd to już więcej pracy. No i udział w eksperymencie z grupą i konsultacjami zawsze będzie korzystniejszy
    Koncepcja eksperymentow jako taka chwilowo jest wstrzymana. Zamiast tego powstana dzialy tematyczne z gotowymi i opisanymi rozwiazaniami. Fizycznie nie mam czasu by sie zajac dodatkowo 10-20 osob.

Jak zauwazyliscie zrobilem nabor dla Pan na posladki. Na podstawie tego powstanie dzial o budowie posladkow.
    Potrzebuje swiezych osob ktore nigdy nie mialy ze mna nic do czynienia bym wylapal bledy i problemy jakie napotkaja.

Za 2,5 misiaca gdy skonczy sie "promocja" posladkowa, odpale dzial.

Zaraz po tym odpale "promocje" na barki dla osob ktore nigdy nie mialy ze mna do czynienia by wylapac ich bledy. I odpowiednio potem powstanie dzial.
    Itd itp do wyczerpania partii miesniowych.
    NAJLEPSZY KONTAKT ZE MNĄ poprzez FB:Konto MNBBC.COM na FB, proszę nie wysyłać forumowych wiadomości PM ani Maili bo dostaje ich ponad 100 dziennie.

Nowa oferta MNBBC.COM Consulting VIP: Sprawdź Do wyboru także "mały VIP" oraz konsultacje jednorazowe.

Nie masz konta? Załóż je dziś, to nic nie kosztuje. Powiększ rodzinę Naturalnych Kulturystów i bądź zawsze na bieżąco! Zarejestruj się!

Czekam Puma na kolejne exp. Na Twojej wiedzy bazowałem od początku mojej przygody z treningami. Teraz technicznie elegancko lece i kumam czacze. Jesteś wielki. Pozdrawiam

Witajcie,

Puma, czy zasadne po skończeniu specki na klatkę byłoby wejście na speckę lower body, np. tą, którą zamieściłeś kiedyś na trójliterowym forum odżywkowym?
    "SPLIT TYGODNIOWY

Aktualny split na okres 2-6 tygodni:

PONIEDZIAŁEK: Czterogłowe/Równowaga/Łydki
    WTOREK: Klatka/Grzbiet
    ŚRODA: Pośladki/Brzuch/Łydki
    CZWARTEK: Wolne
    PIĄTEK: Dwugłowe/Równowaga/Łydki
    SOBOTA: Barki/Biceps/Triceps
    NIEDZIELA: Wolne"

+ Reply to Thread