+ Reply to Thread
Results 1 to 14 of 14

Thread: Indigo project

Indigo project

Ktoś z forum próbował robić trening Thiba o nazwie Indigo project ??- http://www.t-nation.com/workouts/indigo-project

Trening jest dobrze dowalony i zastanawiam się czy naturalnie regeneracja nie bedzie tutaj przeszkodą.

Zrobiłem 1 rozdział - bardzo fajny program
    przy sile się zajechałem
    później dwa etapy super
    odchudzanie takie nijakie

przy „bazie” ćwiczeń warto ego schować ćwicząc to samo 4xweek można się szybko zajechać, czyli wyliczasz z danych jaki jesteś silny i później z 30-40% odejmujesz :-)

Najpierw zrobiłeś cała faze 1 - siłe, wytrzymałośc, hipertrofie, wycinke i dopiero przeszedłeś do fazy 2 czy robiłeś po kolei siłe faza 1,2,3; wytrzymałość faza 1,2,3 itd.?

Tak jak zaleca autor czyli:
    faze 1 - siłe, wytrzymałośc, hipertrofie, wycinke
    i na tym skończyłem to były z 3-4 miesiące

Ile czasu zajmowała Ci jednostka treningowa? Jestem w cyklu siły i zamykam się w max 75 min. i dla mnie to trochę za długo (przerwy max 1,5min.).

max. 65min i tak dlamnie było za długo...

To i tak krótko jak na taki trening. Ja HIGH FREQUENCY STRENGTH, czyli 3 pierwsze ćwiczenia zamykam w pół godz z rozgrzewką do każdego. A potem jak dojdą 3 clustery po 5p w kolejnym, to trening się przeciąga. Tak gwoli formalności - HIGH FREQUENCY STRENGTH czyli np siady, wl i mc robiłeś na stałym ciężarze czy z progresją? W planie jest chyba stały i dokładamy co tydz.

(Rozgrzewka progresja) - serie zasadnicze stały ciężar - progresja co tydzień
    pierwsze 3 ćwiczenia max. 30min
    4 specjalne ćwiczenie max 10-15min
    reszta ćwiczeń mega szybko (mm)

żeby to wszytko jakoś wyszło bez przetrenowania bardzo zaniżałem ciężary w 1-3 ćwiczenia 4 szaleństwo (ciężar up) później samo mm

Progres poszedł dobry?

dobry jak już zrozumiałem o co chodzi
    choć faza fat lost do mnie mocno nie trafiła

a jeżeli moim najwazniejszym celem jest redukcja, to czy lepiej bedzie jak zrobie siła, performance, hipertrofia i fat loss z 1 fazy czy może faza 1,2 i 3 na fat loss?

Nie można działa to dlatego że właśnie jedzie się po wszystkich zakresach po kolei a nie na jednym cały czas

Wiem że trochę nie w temacie ,ale mam pytanie odnośnie programu pancerna Klata, nie rozumiem skrótów które się tam znajdują np. 5+max rep + deficyt - co to jest ten deficyt? Albo r3/w/-10%/-10% - co to oznacza? Proszę o pomoc

czym można i czy można zastąpić leg press w dniu drugim fazy pierwszej siły? cwicze w domu i mam same wolne ciezary i racka do przysiadow.

+ Reply to Thread