+ Reply to Thread
Page 6 of 10 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 76 to 90 of 149

Thread: ''Lonely Road' Dziennik Treningowy Mateusz(Michu) Part 2

Podeśle Ci jakieś fotki jak tylko dorwę się do komputera.W szczycie formy bylo 78cm w pasie przy prawie 120cm w klatce.Tyle ze wówczas bf byl na poziomie 9/10 %.Na zawody musialbym ciac dalej, a wtedy malo co by ze mnie zostalo.

Na pewno zauwazyles, ze naturalnie nie da sie osiagnac takiej jakosci i twardosci umiesnienia.Mozesz redukowac cale miesiace, trenowac za trzech, a i tak bedziesz ciapek.
    Last edited by Kamesennin; August 7th, 2015 at 13:30.

Senior Member michu is on a good road michu's Avatar
    Na cyklu mozesz magazynowac wiecej glikogenu,znacznie wiecej,fakt widac roznice w sylwetce ale,powiem Ci szczerze ze w meskiej jak popatrzysz na nich z bliska,zwlaszcza kiedy jeszcze nie sa nasmarowani,wcale nie sa tacy powycinani,. podeslij na email mateuszglogowski21@gmail.com to rzuce okiem

Na towarze mięśnie szybciej..."dojrzewają", a więc stają się pękate i ubite.Do tego dochodzi lepsza waskularyzacja.O czym tutaj w ogóle pisać...

Jednak czytałem, że osoby startujące w męskiej sylwetce nie powinny być za bardzo docięte (zdaje się, że to był nawet jakiś regulamin).Czy to rzeczywiście jest zgodne z prawdą ?

Fotki poszły.

Jezeli chodzi o waskularyzacje to uwierz mi ze z odleglosci sędzia-zawodnik żyły nie byly za bardzo zauwazalne w Sopocie,co innego przy swietle na normalnych zawodach. W MS zyly nie sa az tak istotne chociaz fakt ze nadaja sylwetce charakteru. Widzialem zdjecia..dopicuj brzuch bo barki i klate masz dobra,i pracuj nad pozowaniem i moim zdaniem cos zdobędziesz.

Dzis po 3 tygodniach bez treningu wpadl trening na placu zabaw. Zrobilem
    5x6 pelne podciagniecia
    Unoszenie nog w zwisie 4x8
    Dipsy 4x10
    Wykroki 3x15
    Przysiady 1x20
    Wyjscia w podporze do pompek 4x6
    Stanie na rekach 4x30sec
    Przetrzymanie nog w kat 90st w zwisie na drazku 3x20sec
    Na koniec 5min biegu i rozciaganie
    Bardzo fsjnu luzny trening. Teraz wlasnie takie bede robil. Troche zabawy troche gimnastyki.troche wydolnosci. Jutro robie dietetyczne rafaello jak sie uda to wstawie przepis.

W Sopocie zawody były specyficzne, bo jednak nie często odbywają się one na świeżym powietrzu.Przeglądałem sobie zdjęcia i zauważyłem, że wielu zawodników mimo dobrej jakości i dużej ilości masy mięśniowej, ma po prostu kiepskie proporcje.Cóż...jeśli sie ćwiczy bez pojęcia, to i doping nie pomoże.

A mój brzuch to tylko kwestia poziomu bf.

Tutaj czołówka światowa.Pierwszy od lewej wzór.Tak według mnie powinna wyglądać męska sylwetka-wszystko symetryczne, proporcjonalne i dodatkowo świetne rozmieszczenie przyczepów, co jest już tylko i wyłącznie kwestią genetyki.

Jak sie czujesz pewny siebie to nie zastanawiaj sie masz warunki
    Inny level .sama elita swiatowa ale uwazam ze nie ma co sie na kims wzorowac..kazdy jest unikatowy i kazdy ma inne cialo nawet jezeli minimalnie to jednak. Trzeba poprostu wyobrazic sobie wieksza. Bardziej docieta wersje siebie i do tego dazyc

Rafaello zrobione,wyglada mniej wiecej tak:
    skladniki:
    -800g białego sera 4%
    -100g odżywki WPC
    -Cynamon
    -Wiórki kokosowe(własnej roboty)
    -Mleko+woda kokosowa(własnej roboty)
    -Xylitol
    -Migdały

Polecam poczytać o pozytywnym działaniu Xylitolu na zdrowie (w smaku jak cukier)
    Nie jest to deser light ,a raczej heavy,ale wiem co jest w środku,żadnej chemii. Niestety nie było mi dane się tym delektować z racji tego że jestem na ketozie(znajomi sie ucieszyli)
    Teraz biore się za maslo orzechowe

Wczoraj chcialem zobaczyc jak czulbym sie po ladowaniu weglami. Efekt-przerwanie ketozy,zle samopoczucie,zamulenie I jakies jazdy w brzuchu...Dzis ponowna adaptacji do Ketozy. Kupilem paski do sprawdzania poziomu ketonów,w sobote rano sprawdzalem I bylo miedzy 0 a 5 ,troszke nisko ale zobaczymy,teraz bede bardziej wegle kontrolowal.

Ale wypłukałeś się z glikogenu mięśniowego przed ładowaniem? Sens ładowań jest taki, żeby uzupełnić glikogen a nie nawcinać się węgli. Opisane są przypadki sportowców, którzy po spożyciu 300g Ww dalej byli w stanie ketozy.

A poziom ketonów sprawdzasz w moczu? Tam w ogóle nie powinno być ketonów (chyba, że dla szybszego schudnięcia przy sporej nadwadze). Ketony to paliwo i powinny być w krwi a nie w moczu. Jak cukrzycy sikają glukozą to dlatego, że mają jej nadmiar we krwi i nerki nie są w stanie tyle glukozy "wyłapać" (a chciałyby, bo jest cenna dla organizmu). Z ketonami podobnie.

tak bylem wywalony z glikogenu,zrobilem dzien przed trening w parku ,no I wczesniej bylem 5dni bez wegli. Teraz poprostu przeciagne ketoze bez ladowan.Na wadze mialem dzis 84,8kg,tydzien temu 88. Nawet jesli zlece z kg I obwodow to puki co jest dla mnie wazne zdrowie I samopoczucie,a puki co I jedno I drugie czuje na plus. Odnosnie ketonow w moczu to bardzo dobra uwaga. Myslalem ze wlasnie cos jest nie tak skoro papierek sie tak nieznacznie zabarwia,ale wczoraj tez wlasnie czytalem gdzies na forum ze to nie ma ze soba za wiele wspolnego.

wedlug mnie zbyt gwaltownie odszedles od wegli.
    w ogóle nie jesz owoców? polecam leśne na śniadanie. oprocz tego, jezeli trawisz, to jadlbym znacznie wiecej warzyw. Trzeba dostarczyc skad witamin. Ja bym nie liczyl warzyw jako zrodla wegli.
    Last edited by krm; August 12th, 2015 at 20:21.

+ Reply to Thread