+ Reply to Thread
Page 11 of 11 FirstFirst ... 9 10 11
Results 151 to 152 of 152

Thread: [FAQ] Trening kulturystyczny

Hmm, nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie.. Wiem, że za bardzo tu nie pasuje, ale cóż.. Co sądzisz o metodzie, która niby zwęża obwód w talii? Mianowicie chodzi mi o wypuszczenie powietrza podczas siedzenia, wciągnięcie brzucha, wstanie i wytrzymanie tak 30sek. Podobno Arnold coś takiego robił. Czy takie coś bardzo szkodzi naszemu organizmowi, czy raczej można to robić? Jest też inna opcja, może to wciąganie powietrza to zwykły mit?

Panie i Panowie - mamy do was gorąca prosbę. Powyższy temat jest tematem autorskim Michaiła. Z racji przerwy Michała w pracy on-line, nie udziela narazie odpowiedzi. Z uwagi na szacunek do cudzej pracy i własności intelektualnej, nikt z nas nie będzie odpowiadał na zadane tutaj pytania nim Michał nie wróci.

Jeżeli macie pytanie treningowe - zapraszamy do FAQu Technikalia Siłowe.
    NAJLEPSZY KONTAKT ZE MNĄ poprzez FB:Konto MNBBC.COM na FB, proszę nie wysyłać forumowych wiadomości PM ani Maili bo dostaje ich ponad 100 dziennie.

Nowa oferta MNBBC.COM Consulting VIP: Sprawdź Do wyboru także "mały VIP" oraz konsultacje jednorazowe.

Nie masz konta? Załóż je dziś, to nic nie kosztuje. Powiększ rodzinę Naturalnych Kulturystów i bądź zawsze na bieżąco! Zarejestruj się!

+ Reply to Thread