View Poll Results: Po jakim czasie koksiarz musi zrozumieć, że ma za niskie IQ do podnoszenia cięża

Voters
33. You may not vote on this poll
  • Po regularnych kontuzjach i resetowanych logach!

2 6.06%
  • Po tym, że miesza po 3-4 koksy naraz i nadal nic od dawna!

7 21.21%
  • Po tym, że naturale z MNBBC.COM robią go na 2 razy większy ciężar w rok!

5 15.15%
  • Wszystko powyższe !

19 57.58%
+ Reply to Thread
Page 132 of 132 FirstFirst ... 32 82 122 130 131 132
Results 1,966 to 1,967 of 1967

Thread: SPAMOWALNIA - Naturaluchy Plociuchy czyli prawdziwi silacze tez rozmawiaja CZ 3.

Quote Originally Posted by baszu View Post
    Jak to jest z butami z "piętką", kiedyś Puma tego odradzał, teraz widzę, że jeden z podopiecznych robi w takowych siady ?
    Według mnie zdecydowanie zły pomysł, stosując buty na obcasie czy podkłatki pod piety ciężar ciała nie spoczywa na środku ciężkości stóp tylko bardziej na palcach co całkowicie zmienia mechanikę ruchu, oberwie staw skokowy i śródstopie, ponadto zmienia się ustawienie miednicy co z automatu wymusza nie anatomiczna postawe i niemożność zachowania pozycji technicznej. Mam nadzieje że nic nie pokreciłem.

Reaktywowałem Technikalia ćwiczeń siłowych. Teraz w konwecji technikaliów ćwiczeń kulturystycznych będzie cyklicznym postem na fb z pytaniami i odpowiedziami w komentarzach. Zapraszam na fanpage fb.
    NAJLEPSZY KONTAKT ZE MNĄ poprzez FB:Konto MNBBC.COM na FB, proszę nie wysyłać forumowych wiadomości PM ani Maili bo dostaje ich ponad 100 dziennie.

Nowa oferta MNBBC.COM Consulting VIP: Sprawdź Do wyboru także "mały VIP" oraz konsultacje jednorazowe.

Nie masz konta? Załóż je dziś, to nic nie kosztuje. Powiększ rodzinę Naturalnych Kulturystów i bądź zawsze na bieżąco! Zarejestruj się!

+ Reply to Thread