Closed Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: UWAGA: 30 dniowy autorski Consulting Vip

UWAGA: 30 dniowy autorski Consulting Vip

Oferta consultingowa VIP.

Od września startujemy z pierwszą i najsilniejszą ofertą, skierowaną do zdeterminowanych i elitarnych czytelników MNBBC.COM.

Consulting VIP to:

30 dniowe „konsultacje na żywo” przeprowadzane w sposób indywidualny. Nie ma schematów, kolejności, zwyczajów ani trendów. Rozpoczynamy z „czystą kartą” i wszystko budujemy pod Ciebie.
    Konsultacje odbywają się w sposób zadaniowy. Rozpoczynając cykl, na podstawie wywiadu ustalamy cele na podstawie Twoich oczekiwań. Wszystko policzone, sprawdzone, wyznaczone – nic na dziko.
    Przed 30 dni, będziesz wykonywał tylko te czynności, które prowadzą Ciebie do celu wyznaczonego przez Ciebie, a nie przez utarte schematy, legendy ludowe czy oczekiwania innych.
    Po pełnym okresie będziesz mógł prześledzić swój postęp i wybrać kolejne cele do realizacji.

Podejście takie całkowicie niweluje częste pomyłki takie jak:

-trenowanie planem niezgodnym z celem
    -trzymanie się ćwiczeń, które dla wszystkich są dobre ale na Ciebie nigdy nie zadziałają
    -stosowanie metod kontrproduktywnych
    -nadmiarowość i niedomiarowość dietetyczną/regeneracyjną
    -dreptanie w miejscu

W związku z waszymi prośbami, oferta VIP jako jedyna jest całkowicie anonimowa. Otrzymujesz dostęp do swojego działu, do którego nikt inny prócz opieki nie ma wstępu. Współpraca objęta jest tajemnicą handlową. Nikt postronny nie ma dostępu do Twoich danych, progresu czy receptur przygotowanych dla Ciebie. Wiedza, którą zdobędziesz jest Twoja własnością i nie masz obowiązku się z nią nikim dzielić. Pełna anonimowość z naszej strony oznacza iż nikomu nie musisz się tłumaczyć iż ktoś pomógł ci osiągnąć wymarzona sylwetkę, poziom siły czy poprostu uporać się z wybranym problemem. Wychodzimy tutaj naprzeciw potrzebą zawodniczym. Wszystko pozostaje zamknięte w ramach tajemnicy handlowej.

Najprościej Consulting VIP można nazwać jako „całkowite prowadzenie za ręke klienta”.

Dla kogo Consulting VIP:

-dla klienta zdeterminowanego, skupionego na celu który chce osiągnąć
    -dla inywidualisty, który chce pójść własną drogą
    -dla zawodnika,który chce wyprzedzić konkurencję
    -dla prezesa, dyrektora, biznesmena, ekscentryka, filantropa
    -dla osoby która potrzebuje by któs „patrzył jej na ręce” by sie nie zgubić
    -dla osoby chcącej się uczyć i rozwijać

Dla kogo nie jest Consulting VIP:

-dla osoby bez obycia treningowego, taka osoba wymaga podstaw a nie 30 dniowych wykładów i pouczeń, marnotrastwo pieniędzy

-dla osoby ze stwierdzonymi chorobami uniemożliwającymi cykl w formie zadaniowej. Jeśli Twój organizm nie może sprostać Twoim oczekiwaniom, nikt nie przyłoży palca do Twojej zguby. Trenowanie 1-2 razy w tygodniu dla lekkiego picu na pół gwizdka, jest marnotrawstwem Twoich pieniędzy

-dla osoby mijającej się z prawdą. Relacja konsultant – klient jest relacją atomową. Bez Twojego udziału lub w przypadku dostarczania celowo błędnych danych – relacja taka nie ma prawa funkcjonować. Konsultant jest spowiednikiem, radcą i wizjonerem. Jeśli masz opory przed mówieniem prawdy – jest to marnotrastwo Twoich pieniędzy

-dla osoby wymagającej hospitalizacji lub rehabilitacji. Pierwsze rzeczy muszą być pierwsze. „Ugotowanym makaronem w bierki nie zagrasz”. Jeśli masz świadomośc choroby – wylecz ją najpierw.

-dla osoby której nie stać na Consulting VIP, lub stać ją jedynie na to w ramach swoich funduszy. Jeśli masz zamiar miesięcznie spłukiwać się do zera i nie mieć pieniędzy na treningi, diete, regenerację, potencjalne badania czy poprostu na godne życie, oferta taka nie jest dla Ciebie.

-dla osoby nie mającej ochoty na walkę z samym sobą. Jeśli potrzebujesz wydać pieniądze by uśpić sumienie, masz 1001 organizacji charytatywnych. U nas realizuje się zadania.

FAQ

P: Ile trwa usługa?
    O: Usługa w ramach jednej płatności trwa 30 dni kalendarzowych.

P: Czy usługę można wykupić na dłuższy okres czasu?
    O: Usługa realizowana jest w sposób ciągły, nie jest zerowana po okresie 30 dni. Wykupując usługę na kolejne miesiące, kontunuujesz swóje cele pod naszym okiem.

P: Czy można wykupić usługę z góry, płacąc za kilka miesięcy?
    O: Nie, płatności przyjmujemy tylko za konkretny jeden miesiąc.

P: Wykupiłem usługę, ale z powodów finansowych, kłopotów rodzinnych, tragedi życiowej etc. chcę zrezygnować. W jakich przypadkach mogę liczyć na zwrot pieniędzy?
    O: Przed rozpoczęciem czynności inżynierskich z naszej strony, usługa może zostać anulowana i następuje zwrot funduszy. W momencie przeprowadzenia analizy klienta oraz specyfikacji wymagań, usługę uznaje się za wykonaną i nie ma możliwości zwrotu. Usługę wykonywana jest jako całość. Od strony logistycznej, nasza największa praca odbywa się w momencie zanim klient dotknie sztangę.

P: Wedle jakiego schematu/metodyki budowane są treningi?
    O: Wedle żadnego. Każdy klient to czysta karta. Każdorazowo cała metodologia treningowia, schematy treningowe, metody, zastosowania i wykonawstwo – budowane są autorsko w sposób indywidualny pod klienta.

P: Ile trwają treningi?
    O: Na to pytanie nie ma odpowiedzi. Czas trwania treningów, cykliczność, liczba i typ ćwiczeń etc. budowane są indywidualnie pod cel klienta w ramach możliwości jego organizmu i czasu jakim dysponuje. Oznacza to iż zapracowany pan prezes może trenować cztery razy w tygodniu po 30 min, a młody bogaty specjalista wolnego zawodu może trenować 18 razy w tygodniu po 1,5 godziny. Wszystko uzależnione jest od celu i możliwości klienta.

P: Chce osiągnąć cel, ale nie mam czasu ani ochoty. Co robić?
    O: Jeśli nie masz możliwości czasowych, ani woli walki – nasza usługa Tobie nie pomoże.

P: Po jakim czasie Consultingu VIP sam stanę na nogi i będę mógł opiekować się sam sobą?
    O: Jest to sprawa indywidualna. Niektórym osobą wystarczy czasem tylko jeden miesiąć by zrozumieć jakie błędy popełniali i zaadaptować nowe rozwiązania pod siebie. Statystycznie po kwartale adept potrafi „stanąć na własne nogi” i przez rok z sukcesem opiekować się sam sobą nim stawi czoło nowej sytuacji wymagającej konsultacji. W przypadku ludzi bardzo zapracowanych lub zawodników, czasem okazuje się iż wymagają stałej opieki, gdyż sytuacja zawodowa uniemożliwia im poświęcanie czasu na czynności inżynierskie.

P: W jakiej formie odbywają sie konsultacje?
    O: Forma dopasowana jest do możliwości klienta. Obejmuje konsultacje telefoniczne, konferencje Skype, Indywidualne Q&A na żywo w wersji ON-LINE, mailing, zamknięte forum, log treningowy, foto oraz video konsultacje dokonań klienta.

P: W jakich dniach realizowana jest usługa konsultacji?
    O: Usługa realizowana jest w dniach roboczych wedle ustalonych indywidualnie godzin pod klienta. W dni wolne od pracy usługa nie jest realizowana na żywo, opieka tych dni odbywa sie na dzień przed, lub dzień po dniach wolnych.

P: Dzieki wam wygrałem zawody / poderwałem super dziewczynę / zadowoliłem żone / byłem lepszy niż kolega. Czy musze wyjawić nazwę swoich opiekunów prasie / żonie / koledze?
    O: Usługa jest w pełni anonimowa. Całość współpracy objęta jest tajemnicą handlową. Cieszymy się z sukcesów naszych klientów, ale to oni spijają całą śmietankę. Szwajcarska dyskrecja jest podstawą współpracy.

P: Czy prowadzicie konsultacje dla ludzi stosujących doping i substancje zakazane?
    O: Nie! Współpracujemy tylko z klientami naturalnymi. Oferujemy pomoc także klientom, którzy niechlubny rozdział życia zwany „substancjami zakazanymi” mają już za sobą i chcą „stanąć na nogi” w surowym świecie żelastwa po ówczesnych badanich lekarskich.

P: Jestem XYZ, czy mogę z wami współpracować?
    O: Tak. Współpracujemy z każdą osobą pełnoletnią niezależnie od płci, która jest zdrowa na ciele i umyśle. Niezależnie od pochodzenia czy wyznania.

P: Czy usługa obejmuje tylko konsultacje czy istnieją inne możliwości współpracy? Zależy mi na radach odnośnie sprzętu treningowego, ubioru etc.
    O: W ramach konsultacji VIP pomożemy Tobie dobrać odpowiednie maszyny dla Twojego typu budowy oraz wskażemy który ubiór będzie anatomicznie najlepiej do Ciebie pasował. Usługa ma charakter ciągłych konsultacji.

P: Trafiłem na portal wczoraj, ale usługa wpadła mi odrazu w oko. Brać w ciemno?
    O: Schlebia nam to, ale nie. Tysiące osób zna nas od wielu lat, setki od ponad dekady. Poznaj nas, ogarnij podstawy, utwierdź się w przekonaniu. Gdy będziesz w pełni świadomy, zapraszamy do korzystania z naszych usług.

P: Mój cel to XYZ ale nie chce być kulturystą. Pomożecie?
    O: Oczywiście że tak. Realizujemy bezpośrednie cele naszych klientów. Nikt nie zmusza Ciebie do podążania w kierunku w jaki nie chcesz. Po to jesteśmy by pokazać Tobie co musisz zrobić obowiązkowo, a co tylko wspierać dla zdrowia i bezpieczeństwa by realizować swój cel. Nasze krytyczne zdanie cały czas jest do Twojej dyspozycji. Poprawa sylwetki, „dopicowanie” konkretnego detalu, poprawa aspektów funkcjonalnych, mała kulturystyka, profesjonalna kulturystyka, kulturystyka klasyczna, fit, poprawna damskich pośladków czy biustu, siła etc. – ty wybierasz co chcesz zdobyć.

P: Jaka jest cena miesięcznej usługi?
    O: Usługa posiada cene minimalną. W przypadku bardzo złozonych wymagań, dopasowujemy się zawsze do klienta. Zdarzają się klienci wymagający usługi ultra kompleksowej. Skontaktuj się z nami osobiście, Usługa VIP bazowo posiada swoją cenę.

P: Wchodze w to! Moge wziąść z sobą 10 kumpli?
    O: Usługa VIP jest unikatowa i indywidualna.Każdorazowo współpraca odbywa się w relacji konsultant – klient. Wszystko dobrane jest pod Twoja indywidualność. Nie ma możliwości konsultacji grupowych VIP. Od tego są inne oferty dostępne na MNBBC.COM
    Usługa VIP ma bardzo ograniczoną liczbę miejsc miesięcznie. Przeznaczona jest dla bardzo wąskiej, elitarnej grupy klientów.

P: Korzystałem kiedyś z pomocy za opłatą na siłowni/jakimś portalu ale nie otrzymałem za to żadnego rachunku. Jestem uczciwym obywatelem i chce mieć pokwitowanie i opłacone podatki. Jak jest u was?
    O: Trafiłeś w dobre miejsce. Każda realizowana przez nas usługa jest prowadzona legalnie. Każdorazowo otrzymasz od nas elektroniczną fakture VAT dla osoby fizycznej/ firmy w zalezności od Twoich potrzeb. Wszystko opodatkowane i zaksięgowane.

Przypominamy iż nawet pierwszy kontakt objęty jest tajemnicą handlową.

Zapraszamy poważnych ludzi zainteresowanych poważnym podejściem do sprawy!

Jeśli jesteś zdecydowany na naszą usługę lub masz dodatkowe pytania:
    Skontaktuj się z naszym sprzedawcą, który zajmie się organizacją za Ciebie.

sales@mnbbc.com

Closed Thread