+ Reply to Thread
Page 1 of 33 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 15 of 484

Thread: [Szybkie Pytania] Temat gdzie starzy wyjadacze odpowiadają na pytania nowych

[Szybkie Pytania] Temat gdzie starzy wyjadacze odpowiadają na pytania nowych

Witajcie

zakładam nowy temat dedykowany treningowi, technice i metodyce.
    Mamy juz "[FAQ] technikalia siłowe" i tam zadajemy pytania konkretne, specjalistyczne lub nowe. Tam odpowiadam tylko ja.

W tym temacie [szybkie pytania] pytamy sie o podstawy, koncepty i szlagiery. Czyli o wszystko to co proste i blahe ale nadal bedace dla was zagadka. Czyli o cos, o co nie ma sensu pytac w Technikaliach, bo bylo juz walkowane 1000 razy.

Tutaj rad udzielaja nasi duzi i silni chłopcy.

Nie ukrywam ze temat powstal dlatego iz gro pytan malych padalo po tematach spamowych gdzie po 5 minutach ginely w natloku. Teraz wszystko bedzie czytelne i scentralizowane.

Zapraszam do zadawania pytan.

PS. Ja tu nie odpowiadam
    NAJLEPSZY KONTAKT ZE MNĄ poprzez FB:Konto MNBBC.COM na FB, proszę nie wysyłać forumowych wiadomości PM ani Maili bo dostaje ich ponad 100 dziennie.

Nowa oferta MNBBC.COM Consulting VIP: Sprawdź Do wyboru także "mały VIP" oraz konsultacje jednorazowe.

Nie masz konta? Załż je dziś, to nic nie kosztuje. Powiększ rodzinę Naturalnych Kulturystw i bądź zawsze na bieżąco! Zarejestruj się!

Świetny temat
    Rozpocznę od swojego błahego pytania

Puma pisał kiedyś że trening powinien być jak najkrtszy , mj trening to maks 35-40min ale do tego dochodzą rehaby i z nimi zamykam się w 60min
    i tu mnie zastanawia czy moze odrazu po treningu siłowym spożyć białko i ww i zacząć rehaby czy robić tak jak do tej pory czyli po zakończonym treningu oraz rehabami spożywam białko i ww?
    Last edited by abs33; December 9th, 2011 at 15:15.

Quote Originally Posted by abs33 View Post
    Świetny temat
    Rozpocznę od swojego błahego pytania

Puma pisał kiedyś że trening powinien być jak najkrtszy , mj trening to maks 35-40min ale do tego dochodzą rehaby i z nimi zamykam się w 60min
    i tu mnie zastanawia czy moze odrazu po treningu siłowym spożyć białko i ww i zacząć rehaby czy robić tak jak do tej pory czyli po zakończonym treningu oraz rehabami spożywam białko i ww?
    Rb jak do tej pory, tak jest ok.

A tak z ciekawości jesteś na dodatnim bilansie kalorycznym?

dzięki marcel, jestem na dodatnim bilansie kcal

kolejne pytanie
    Chcę zadbać bardziej o tłuszcze w swojej diecie
    o ile o białko i ww dbam to już z tłuszczami nie jest za ciekawie, chce to zmienić i tu nasuwa mi się pytanie jaką proporcje tłuszczy na początek ustalić ?
    jaki ma być podział idąc kolejnością (NASYCONE JEDNONIENASYCONE WIELONIENASYCONE)

Senior Member davidooo is on a good road davidooo's Avatar
    1:1:1?

tak 1:1:1 to best of the best. ewentualnie 1:2:1
    We live as we dream--alone....

Awake, arise, or be for ever fall'n.

Dzięki
    chce dodać do diety jakieś w miarę tanie zrdło białka ponieważ nie wyrabiam i odbija się to na spożywaniu małej ilości zielonych warzyw
    Proszę o jakieś propozycje w miarę tanie:d
    do tej pory spożywałem (jaja,ser twarogowy,pierś z kurczaka i indyka, udziec wołowy , łopatkę wołową, łososia i wpc /nie wiem czemu ale uparłem się na chude mięsa )
    Myślałe aby dodać sledzie w oleju oraz karkwkę czy to bedzie dobre zrodlo białka?

śledź karkwka no jasne. najtańsze źrdła białka jakie znam to wpc łowickie (przynajmniej było to najtańsze zrdło, nie wiem może zdrożało)

tzw "efekty" po tym białku takie same masz jak po czymś droższym.

jeśli chodzi o przyjemność aktu przygotowania i spożywania to aby ograniczyć pianę i gorszą rozpuszczalność robisz tak:
    szejker do niego najpierw woda, potem łyżeczka najlepiej oleju chyba że masz tylko oliwę z oliwek, na końcu wsypujesz proch. żeby wszystko się rozpuściło trzeba trochę pomachać tak: aby proch nie osadził się na ściankach zaczynasz mieszanie poprzez delikatny ruch okrężny a dopiero potem walisz szejkerem jak kastanietami. przy użyciu oleju piana powinna być mniejsza

właśnie układam nową dietę i ułożyłem sobie podział tłuszczy w jeden dzień 1:1:1 w drugim 1:2:1 i w trzecim dniu 1:2:1 nie przeszkadza to że podział tłuszczy się zmienia?

i przy okazji zapytam szynka wieprzowa bez kości to tanie mieso ale czy dobre to diety ?

właśnie układam nową dietę i ułożyłem sobie podział tłuszczy w jeden dzień 1:1:1 w drugim 1:2:1 i w trzecim dniu 1:2:1 nie przeszkadza to że podział tłuszczy się zmienia?

i przy okazji zapytam szynka wieprzowa bez kości to tanie mieso ale czy dobre to diety ?

Tylko 1:1:1.

Wieprzowina w ostatecznosci tylko. Mialem nie odpowiadac.
    NAJLEPSZY KONTAKT ZE MNĄ poprzez FB:Konto MNBBC.COM na FB, proszę nie wysyłać forumowych wiadomości PM ani Maili bo dostaje ich ponad 100 dziennie.

Nowa oferta MNBBC.COM Consulting VIP: Sprawdź Do wyboru także "mały VIP" oraz konsultacje jednorazowe.

Nie masz konta? Załż je dziś, to nic nie kosztuje. Powiększ rodzinę Naturalnych Kulturystw i bądź zawsze na bieżąco! Zarejestruj się!

Puma wrć do video analizy
    I takie pytanko: po spożyciu posiłku przedtreningowego (chodzi o ww) trening powinniśmy zacząć gdy poziom glukozy we krwi jest najwyższy ? mam glukometr i mgłbym się pobawić w celowanie właśnie w taki punkt

Administrator of Polish Division RION is on a good road RION's Avatar
    Quote Originally Posted by Fanatic View Post
    I takie pytanko: po spożyciu posiłku przedtreningowego (chodzi o ww) trening powinniśmy zacząć gdy poziom glukozy we krwi jest najwyższy ? mam glukometr i mgłbym się pobawić w celowanie właśnie w taki punkt
    tak faktycznie zbędne takie pomiary, zjedz posiłek godzinę przed treningiem i sugeruj się tylko samopoczuciem jak dasz radę zrobić trening to jest ok

Ps pytania w odpowiednich działach a nie w spamie ;-)
    Nie masz konta ? Zarejestruj się za darmo TUTAJ

Nowa oferta MNBBC.COM Consulting VIP: Sprawdź !

Quote Originally Posted by Fanatic View Post
    Tak jak RION pisze, zjedz posiłek przedtreningowy tak aby ze spokojem zrobić trening bez odruchw wymiotnych etc, czyli dla treningu nogi+prostowniki gdzie np łączysz siad tylni + rdl albo mc klasik + siad przedni itd przerwa między przedtreningowym a treningiem być może dla ciebie będzie musiała być większa niż wspomniana godzina np 2h albo i dłużej

Senior Member sargas is on a good road sargas's Avatar
    ma ktoś opis techniki ćwiczeń do drugiej fazy E1, nie mogę tego znaleźć w temacie informacyjnym E1 a chciałbym jutro zacząć właśnie drugą fazę

+ Reply to Thread