+ Reply to Thread
Page 3 of 33 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 31 to 45 of 484

Thread: [Szybkie Pytania] Temat gdzie starzy wyjadacze odpowiadają na pytania nowych

co masz na myśli pisząc "poprawić chwyt" ?

generalnie nie cofamy się z ciężarem ale możesz powtórzyć jeśli Twoim zdaniem stać na więcej ale nie złapałeś jak chciałeś

co do "zapasu", jesteś tak silny jak twoje najsłabsze ogniwo. najczęściej wystepujące NATURALNE najsłabsze ogniwa w MC ? prostowniki i przedramię. puszcza ci najsłabsze ogniwo to puszcza ci cały łańcuch funkcjonalny więc zapasu nie masz!

ale jesli uwazasz ze chwyt u ciebie odstaje to popraw go osobnymi cwiczeniami

a sposoby na chwyt w mc to:
    *zdejmujesz rękawiczki masz silniejszy
    *w ostatniej serii chwyt naprzemienny
    *magnezja jeśli wolno stostować u ciebie na silce
    *poprawne ułożenie nadgarstka, kość przedramienia ma być nad sztangą , tak jak odwrotnie w wyciskaniu na klatę - tam sztanga ma być nad kością przedramienia jakby po linii
    We live as we dream--alone....

Awake, arise, or be for ever fall'n.

Senior Member davidooo is on a good road davidooo's Avatar
    Rush bo Puma pisal gdzies zeby nie powtarzac seri tym samym ciezarem, tu raczej odnosi sie do cw glownych nie? a co z cwiczeniami typowo kulturystycznymi np uginanie powiedzmy hantlami naprzemian czy mozna zrobic 1-2serie tak jak by wprowadzajace i przypuscmy 2serie tym samym ciezarem czy raczej ciezar powinien byc wyzszy co serie nawet w takich cwiczeniach?

Senior Member debee is on a good road debee's Avatar
    odpowiem za rusha ... jak masz możliwość zmiany ciężary w seriach roboczych to rób to... Jak chcesz więcej o tym poczytać to było w fazie gęstości E4 Armor Chest opisane jak robić robocze

Junior Member drose is on a good road drose's Avatar
    hej
    musze schudnąć...
    chyba założe tu dziennik treningowy.

są jakieś sprawdzone eksperymente treningowe na porządną redukcję ? w przeciągu zeszłego roku przytyłem 15 kg ...
    back to the top!

Senior Member debee is on a good road debee's Avatar
    Eksperyment nr 3 .. polecam lekturę: ogromny zbiór info. A uaktualnioną listę z produktami masz w E4

Junior Member drose is on a good road drose's Avatar
    potężna ilość wiedzy !
    Muszę to tylko zmodyfikować pod siebie, mogę trenować tylko od poniedziałku do piątku na siłowni
    back to the top!

Quote Originally Posted by rushcomes View Post
    co masz na myśli pisząc "poprawić chwyt" ?

generalnie nie cofamy się z ciężarem ale możesz powtórzyć jeśli Twoim zdaniem stać na więcej ale nie złapałeś jak chciałeś

co do "zapasu", jesteś tak silny jak twoje najsłabsze ogniwo. najczęściej wystepujące NATURALNE najsłabsze ogniwa w MC ? prostowniki i przedramię. puszcza ci najsłabsze ogniwo to puszcza ci cały łańcuch funkcjonalny więc zapasu nie masz!

ale jesli uwazasz ze chwyt u ciebie odstaje to popraw go osobnymi cwiczeniami

a sposoby na chwyt w mc to:
    *zdejmujesz rękawiczki masz silniejszy
    *w ostatniej serii chwyt naprzemienny
    *magnezja jeśli wolno stostować u ciebie na silce
    *poprawne ułożenie nadgarstka, kość przedramienia ma być nad sztangą , tak jak odwrotnie w wyciskaniu na klatę - tam sztanga ma być nad kością przedramienia jakby po linii
    poprawić chwyt - np. czuję że gryf zaczyna się wyślizgiwać przy 6 repie, kładę sztangę która i tak praktycznie przy każdym powtórzeniu dotyka ziemi, zmieniam układ dłoni na naprzemienny i kontunuuję serię.

to z ogniwem to wiem, tylko w tym przypadku to była 'zasługa' rękawiczek i mojej głupoty. póki co moje najsłabsze ogniwo to nogi...

*rękawiczek nie będę używał (choć ćwiczę w garażu gdzie jest tyle stopni co akurat na dworze)
    *chwytu naprzemiennego nie używałem - zacznę
    *wolno - jak wspomniałem ćwiczę we własnym garażu
    *tak jest

Banned Jimmy is on a good road
    Martwy bym robił z odkładaniem co każde powtórzenie.
    Podnosisz-odkładasz-reset,poprawa chwytu-znów podnosisz.

To + magnezja,chwyt naprzemienny(jeżeli nachwyt będzie puszczał)- i nie ma bata żeby sztanga wyleciała.

w najgorszym przypadku zastosowanie pasków

Administrator of Polish Division RION is on a good road RION's Avatar
    z paskami trzeba być ostrożnym, należy nauczyć się ich używać bo jak podczas używania ciężaru bliskiemu maks lub na granicy własnych sił nastąpi załamanie i sztanga nie wyplącze się z pasków nastąpi ciężka kontuzja , paski pomagają ale trzeba być czujnym bo znam takie przypadki, w których niektórzy zaplątują paski wokół sztangi

magnezja świetna sprawa ale niestety nie na każdej siłowni można jej używać

Wzmacniamy chwyt, stosujemy chwyt naprzemienny lub zamkowy
    Nie masz konta ? Zarejestruj się za darmo TUTAJ

Nowa oferta MNBBC.COM Consulting VIP: Sprawdź !

ja mocno sciskam sztange przy ciezkim martwym

wczesniej stosowalem przechwyt - teraz jakos nie umiem, ostatnio zrobilem 160kg bodajze i niezly garb wszedl mysle ze poprzez przechwyt, tak tez teraz tylko nachwytem ciagne bez zadnych magnezji paskow pasow itp itd

Administrator of Polish Division RION is on a good road RION's Avatar
    do każdego rodzaju chwytu trzeba się przyzwyczaić sam stosowałem jakiś czas chwyt naprzemienny ale nie przepadam, z reguły sukcesywnie chwyt wzmacnia się przy regularnym korzystaniu ze złotych ćwiczeń
    Nie masz konta ? Zarejestruj się za darmo TUTAJ

Nowa oferta MNBBC.COM Consulting VIP: Sprawdź !

Banned Jimmy is on a good road
    Proporcjonalnie do progresu siłowego,wzmacnia się chwyt

Pasków w mc nigdy nie stosowałem.Odkąd robię z odkładaniem,chwyt nie puszcza.
    Ale w szrugsach,zawsze i polecam.Ciężko utrzymać małpim nachwytem ciężar,i skupić się na mind-muscle+ przytrzymaniu na górze rom.

ja robie ostatnio szrugsy po martwym

i nie moge sztangi utrzymac nawet 100kg bo taka pompa na przedramionach po mc jest

chce zmienić swoje sniadanie i mam pytanie czy jako zródło białka można użyć sera twarogowego ?
    ser biały jest białkiem długo wchłanialnym i chyba nie zbyt się nadaje na śniadanie mam racje ?

+ Reply to Thread