+ Reply to Thread
Page 32 of 33 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 LastLast
Results 466 to 480 of 484

Thread: [Szybkie Pytania] Temat gdzie starzy wyjadacze odpowiadają na pytania nowych

Puma mam pytanie do Ciebie odnośnie treningu dla przyszłych żołnierzy. Gdy mamy na przykład napisane podciąganie na drążku rampa 5 powtórzeń, to mam robić 5 powtórzeń i co serię dokładać ciężar i dążyć do 5 czy coraz większy ciężar ale mniejsza liczba powtórzeń?
    Kolejną sprawą jest to czy jak skończę mezocykl który rozpisałeś pod wojsko mogę go robić ponownie na przykład 4 razy mezocykl z przerwami na testy i zmianę faz siła/wytrzymałość a następnie moc/siła, i tak w kółko 4 razy czy lepiej znaleźć coś innego i potem wrócić znowu do cyklu?

Robisz 5 powtórzeń na serię. Każda kolejna seria ma większy ciężar. Przykład: ciężar ciała, +1,25, +2,5 etc. Kończysz, jeśli w którejś z serii nie zrobisz 5 powtórzeń (albo czujesz, że nie zrobisz już kolejnej serii).

Dzięki a ile razy mogę obrócić mezocykl bo mam rok do testów sprawnościowych?

Wyciskanie sztangielki nad głowie w treningu dla przyszłych żołnierzy mam rozumieć jako ćwiczenie na triceps czy barki?

Moderator Adam is on a good road Adam's Avatar
    1. Tyle razy ile zmieścisz w ciągu roku zachowując deload
    2. W treningu są same wielostawowce, vide- wyciskanie to nie prostowanie/francuzowanie

Tylko mam mały problem bo ciężko będzie o progres nawet o 2.5 kg nie mam takich ciężarów na siłowni. Można zrobić to na suwnicy w takim wypadku?

Mam problem z chondromalacją rzepek 1st, jednka bolą mnie przy każdym ugięciu kolan. Czy ktoś ma doświadczenie w leczeniu - kwas hialuronowy, kolagen itp, czy może próba wzmocnienia mięśni wokół rzepki treningiem ?
    pozdrawiam

Senior Member dissault is on a good road dissault's Avatar
    jaki rozstaw poręczy będzie dobry przy girondowych pompkach na klatke? 170% długości biakromicznej (u mnie 70 cm) jak przy pompkach spadochroniarza w E4 będzie ok?
    Świat jest mały, ale należy do wielkich..

Hipoglikemia, a redukcja - jest to w ogole mozliwe ? Kazde ciecie wegli nie wchodzi w gre. Niskie tluszcze nie bardzo dla zdrowia. Co robic ? Zwiekszac ilosc i intensywnosc treningow ?

Jakie cwiczenia rozciagajace zastosowac, aby byc w stanie chwycic sztange do przysiadu przedniego

Kojarzy ktoś kompetentnych fizjoterapeutów w okolicach Poznania? Póki co byłem prywatnie u 3 (niekoniecznie w samym Poznaniu) i jestem zawiedziony. Nawet czytanie opinii z internetu zbytnio nie pomaga. Poczta pantoflowa to chyba jedyne wyjście.

Był już temat o fizjo czy lekarzach, i wyszło na to że Ci którzy pomogli jednym, niekoniecznie pomagali innym. Z okolic Poznania, mi pomogła Bogumiła Dampc z CTM Rakowskiego. Jak dotąd najbardziej kompetentna terapeutka jaką spotkałem.

Dzięki, spróbuje się z nią skontaktować.

Nie wiem czy ktoś tutaj jeszcze zagląda, ale może ktoś polecić kompetentnych fizjoterapeutów z Lublina i okolic?

Jakie białko teraz jest dobre? Pewny skład i w miarę rozsądna cena mnie interesuje.

Kris Beast Protein. Mój szwagier to produkuje. Kosztuje 55 zł za 990g na allegro. Skład jest pewny na 100%. Na papierze białka w białku jest mało, ale oni podają ilość białka w 100g proszku, a wszystkie duże firmy podają w suchej masie co jest kłamstwem bo białko nigdy nie jest suche. Firma zajmuje się czymś innym ( robią proszki do lodów ), nie białkiem, ale z "nudów" robią białko. Mają jakieś certyfikaty itp. Jako wieloletni forumowicz mnbbc polecam to białko bo sam je pije i wiem co tam jest.

+ Reply to Thread